Szczecin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
468 000 PLN
Powierzchnia
106,47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie z "duszą'', o powierzchni ponad 106m2 ,położone na drugim piętrze w zadbanej przedwojennej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową w śródmieściu Szczecina Stolarka drzwiowa przedwojenna oraz drzwi dwuskrzydłowe między salonem i mniejszym pokojem.Mieszkanie do remontu ,z dużym potencjałem do ciekawej aranżacji. Mimo położenia w Centrum mieszkanie ciche ,z oknami na dwie strony : południową i zachodnią. Nadaje si się zarówno na cel mieszkalny ale też na biuro. W przypadku zakupu przekazanie mieszkania od razu dla nabywcy.Cena do negocjacji.

  • Piwnica: Tak
  • Platformy parkingowe: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 300
  • Dostępne w okolicy: Park, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Bank, Fitnes, Bar, Hala sportowa, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu