Sulibórz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
89 000 PLN
Powierzchnia
140,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Lokal mieszkalny o powierzchni 140,8 m2 .Wcześniej lokal ten pełnił funkcję sklepu razem z klubem.W skład lokalu wchodzi kilka pomieszczeń,a największe to: pomieszczenie o powierzchni 66,2m2, pomieszczenie następne 27,2m2 oraz pomieszczenie o pow. 18,2m2, pozostałe to pomieszczenia sanitarno -magazynowe. Lokal wymaga remontu kapitalnego aby pełnił funkcję standardowego mieszkania. Okolica leśna, w pobliżu jeziora. Do Recza 6 km, do Szczecina 85 km.

Zapraszamy na prezentację

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny.
Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n ustawy z dn. 23.04.1964 r.
Kodeks Cywilny ( Dz. u 1964 r . Nr 16, poz. 93 ze zm ).

  • Typ balkonów: Brak
  • Komórka: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu