Choszczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
150 000 PLN
Powierzchnia
38,07 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Do sprzedaży lokal mieszkalny z spółdzielczym własnościowym prawem z Księgą Wieczystą.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju o pow. użyt. 38,07m2, do którego przynależy również piwnica i balkon.
Lokal słoneczny , zadbany w podstawowym standardzie, aczkolwiek wymieniona instalacja elektryczna w całym mieszkaniu, okna pcv, drzwi wejściowe podwójne. Czynsz 360 zł/osobę.
Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum miasta. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, przychodnia.
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Bank, Fitnes, Zabudowa niska, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Jezioro, Szpital, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej
  • Widok na: Panorama miasta, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód, Południowy wschód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu