Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
338 000 PLN
Powierzchnia
42,43 m2
Liczba pokoi
2

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku na wysokim parterze . Czynsz za mieszkanie wynosi 570 zł i obejmuje zimną i ciepłą wodę oraz ogrzewanie miejskie, wywóz śmieci, fundusz remontowy, zarządzanie. Do mieszkania przynależy piwnica . Mieszkanie jest po remoncie, dostępne od razu po sprzedaży .Atrakcyjna lokalizacja w Centrum Szczecina blisko do Galerii Handlowej, dworca PKP. ,uczelnie ,ale jednocześnie mieszkanie ciche i wokół zieleń.
Na oknach zewnętrzne żaluzje. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentacje.
Prezentacja mieszkania uzgodniona z właścicielem nie wcześniej niż od 15.01. 2022 r !!!!!

  • Typ balkonów: Brak
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu