Choszczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
225 000 PLN
Powierzchnia
47,74 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Rezerwacja !!!
Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum miasta położone na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego. Lokal składający się z 3 pokoi o pow. 47,74m2 z balkonem. Dwa lata temu w mieszkaniu został przeprowadzony remont, zostały wymienione instalacje elektryczne, drzwi balkonowe, podłogi i ściany. Do zachowania większego komfortu łazienka do własnej aranżacji. Właściciel zostawia w cenie bez negocjacji umeblowanie wraz ze sprzętem agd i rtv. Czynsz to 460 zł/ 2 os. w tym ogrzewanie (bez pomierników) woda, koszty eksploatacji, fundusz remontowy.
Polecamy, Mieszkanie, ciepłe, słoneczne w centrum miasta. Umowa przedwstępna podpisana.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Jezioro, Park, Szpital, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Szkoła, Basen, Restauracja, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód, Południe
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu