Warzymice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie dwupoziomowe w Warzymicach na osiedlu Tęczowe Ogrody, znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2007 r.
Mieszkanie słoneczne, ciepłe ( zwroty za ogrzewanie ).
Na pierwszym poziomie znajduje się duży, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na duży balkon, przedpokój oraz łazienka.
Drugi poziom to otwarta przestrzeń z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. Na drugim poziomie znajduje się również WC. W mieszkaniu zamontowano rolety zewnętrzne oraz drzwi antywłamaniowe. Do mieszkania przynależy własna piwnica o pow. 4,25m2, która jest wpisana do księgi wieczystej. W sumie powierzchnia razem z piwnicą to ponad 56m2 .Osiedle zadbane, z całodobową ochroną i ładnie zagospodarowane z placem zabaw, dużym boiskiem oraz przyrządami do ćwiczeń. W pobliżu wiele obiektów handlowych : Netto, Biedronka, Lidl, Apteka, Czerwona Torebka.
Dogodny dojazd do miasta, przystanek autobusowy tuż przy osiedlu .Właściciel preferuje nabywców z gotówką.
Oferta godna uwagi ze względu na lokalizację i cenę !!!
Serdecznie polecamy.
Zapraszamy na prezentację !!!

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny.
Nie stanowi ono oferty w myśl art.66 i n ustawy z dn. 23.04.1964 r.
Kodeks cywilny ( Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93 , ze zm )

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu